Jan Bet Procházka

Kapr 2011

Není nic stylovějšího, než aby byl můj první článek na blogu o Kaprovi. Letos konečně pořadatelé Post Finance Sprintu pochopili, že pokud tento závod uspořádají proti Kaprovi, nikdo jim tam nepřijede. Takže v pátek jako tradičně po třetí se startovalo z Hlaváku směr Vodňany.

Jelikož jsem přistoupil až v Berouně, tak mi cesta doslova utekla. Přesto nechápu proč mi Bořan nezvedal telefon, když jsem mu volal z Protivínské nádražky (kde je Bořánkův dres), abych s ním prodiskutoval taktiku na letošní HROB, na který se v rámci týmu Bořanovo Sádlo letos se Šéďou chystáme… Tak jsem alespoň rozdrtil Zvířátko ve stolním fotbálku a poté už jen následoval Kapronauta Veličenstvo v kouli až do Vodňan. Tam už se jelo ve starých zaběhlích kolejích, Aleš se skoro popral, Zvířátko bezvadně ještěřilo, Pan Lorenc okupoval bar, Zdenda se ukázal po roce v ČR, Veličenstvo usnulo vedle Jéni a BTčko opět řádilo.

Na samotné závody si musím postěžovat, v sobotu mapa až moc seděla a všechny kontroly byly na správném místě. V neděli se nad námi pořadatelé naštěstí trochu slitovali a nechali nás běžet na desítce, která už naštěstí trochu rozposunovaná byla, ale vše si u nás vyžehlili závěrečnou pasáží v ostružiní, DÍKY za ni! […]