Jan Bet Procházka

Víkendovka na sněhu

Letošní zimní víkendovka byla opět na sněhu, i když tentokrát se s tím počítalo a tak jsme si sebou táhli tyčky a klacky na lyžování. Soustředění jsme odstartovali nočákem z juniorské chýše, který mi zabral i s rozklusem pěkných 85min, prostě lehká fáze na úvod v hlubokém sněhu.

Vrcholem soustředění měli být páteční kopce. Drželi jsme krok se současným vývojem ve světě lampiónů a vyrazili na tento kontaktní trénink. Nohy se po nočáku netvářili úplně svěže, ale nakonec 8 výběhů uteklo jako voda. Celou dobu mi na paty šlapal Kouďák, je vidět že fyzičku má slušnou, i když vyleze z haly.

Po odpoledním hančování ve sněhové bouři na Orlických hřebenech, jsme se dostatečně připravili na sobotní „sprint“ v Ústí nad Orlicí, jehož analýza je na repre stránkách a jeho přůběh asi nejlépe vystihuje tato Ko4kova fotka:

Na závěr jsme si s Vojťasem a Kubátikem střihli jedeno odpolední překonávání potoků (90min terén/15km) a nedělní long

Pro úplnost ještě přidávám odkaz na včerejší nočák v zázemí Brna, kde jsem se chytil do nových oplocenek a porostů, když moje tréninková mapa neobsahovala cesty

Jelikož mi Mráz závidí, že mám v každém článku pana Lorence, chtěl bych mu pogratulovat ke […]

12 days to go! JWOC 2013 TOUR

This article was supposed to be about my winter preparation, evaluation etc… But we have a snow in the Czech right now, so I am just skiing like hell and waiting snow free forest, map trainings, sun, summer… So with the summer mood I would like to remind you to do not forget to entry yourself to JWOC 2013 tour! Why?

You can enjoy beautiful boulder stone terrains in Boumovsko. Big screen in competition center together with cheap Czech beer will make every race spectacular. Organizers are preparing rich cultural program But of course there will be silent part for families.

So come to support your future heroes! Do not forget, that if you would like to have free running shirt you have to entry until end of February… Vask’s motto: „If I wouldn’t come to WOC, I would come to JWOC!“ WELCOME!

The taste of Czech Summer Competitions and hopefully the snow will melt soon!

Kapři ze zimního triatlonu

Tak v týdnu volám panu Lorencovi a ptám se ho na víkendový program, pan Lorenc neví, chvíli se ošívá, ale nakonec vymyslí, že v sobotu pojedeme zimní duatlon v Chuchli a v neděli To máš Jedno.

Český pohár v zimním triatlonu a AMČR Mráz je taťka zakladatel termínu peněžní závod, neboli PZ. V jeho terminologii PZ ovšem chybí zimní duatlon. Sice spíš než závod je to neuvěřitelná loterie, protože 500,- Kč startovnýho je dost, ale věřil jsem, že si to startovný vydělám zpět. Speaker před startem představuje reprezentanty v zimním triatlonu, ale nějaký Procházka ho začne zajímat, až když přiběhne první z běhu, ale pořád trochu skepticky vyhlíží moje běžkařské umění. Kolečko v Chuchli je výborná 650m onanie a není nad to si ho švihnout 10x, nakonec jsem zajel i druhý čas na lyžích a v součtu vyhrál svůj první český pohár v zimním triathlonu a stal se akademickým mistrem v zimním triatlonu!

výsledky

článek na Sportimage

Na bedně a ceny předává Jan Čelůstka z Inov8 teamu

S panem Lorencem po běhání mezi koňma a onanii na lyžích

Nedělní B5h Není nad to jet adventure závod s panem Lorencem, ale letos mě zklamal. Už před startem mi bylo […]

Xpower Profi Team

Mám za sebou další soustředění na Šumavě, kde jsem nadrtil slušné množství kilometrů. Od středečního odpoledne do nedělního oběda jsem stihnul nalyžovat (občas na travních lyžích) něco přes 16h a 200km. K tomu jsem přidal dva super běžecké tréninky s mladejma (Dým, Ňuf a Chrob), když jsme ve čtvrtek fokli intenzvní AP běh a v pátek tempové úseky, které jsem zakončil výběhem za Churáňov. K lyžím si tak připisuju dalších naběhaných 56km a něco přes 4h v běžeckém obutí.

Asi každý z vás ví, že není hrdinství kilometry a hodiny naběhat, ale spíš zregenerovat a následně proměnit v letní formu, proto s velkou famfárou představuji nového sponzora, kterým je firma Aminostar a její produktová řada Xpower. Na Xpower spoléhají například olympioničky Veronika Vítková (biatlon) nebo Vendula Frintová (triatlon), stejně jako běžci Robert Krupička a Pavel Brýdl nebo cyklista Petr Třešňák (downhill) – členové Xpower Profi Teamu. Od letošního roku jsem do týmu byl zařazen i já. Může se vám tak časem stát, že najdete lampióna v prodejnách Vitaland.

Zařazuji se tak po bok Honzi Mrázka, který svůj blog už zpeněžil. Od této chvíle se k odkazům na Ivov8 team přidá i nutriční poradenství. Například, že při výšlapu na Černou […]